Çift Terapisi

Bir ilişki, iki insanın bir araya gelmesiyle oluşan karmaşık bir dinamiktir. Zamanla, bu dinamikte farklı sebeplerden dolayı sorunlar yaşanabilir. İşte tam bu noktada, ilişkinizi sağlamlaştırmak ve daha sağlıklı bir yönde ilerlemesini sağlamak için Çift Terapisi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Çift Terapisi Nedir?

Çift Terapisi, iki partner arasındaki iletişim sorunları, anlaşmazlıklar, duygusal uzaklaşmalar gibi çeşitli konularda profesyonel destek alınarak çözüm arayışıdır. Bu terapi, çiftlerin birbirlerini daha iyi anlamalarını ve ilişkilerini daha sağlam temellere dayandırmalarını amaçlar.

Neden Çift Terapisi?

  • İletişim sorunları ve yanılgılarını aşma
  • Duygusal bağın güçlendirilmesi
  • Cinsel sorunların ele alınması
  • Güven sorunlarıyla başa çıkma
  • Partnerler arasında yaşanan anlaşmazlıkların çözümü

Terapi Sürecimiz Nasıl İşliyor?

  1. Ön Değerlendirme: Çiftin mevcut durumu, yaşadığı sorunlar ve beklentileri doğrultusunda bir ön değerlendirme yapılır.
  2. Bireysel ve Çift Olarak Görüşmeler: Hem bireylerin tek tek hem de birlikte olduğu oturumlar düzenlenir.
  3. Özelleştirilmiş Terapi Planı: Çiftin ihtiyaçlarına göre özel bir terapi planı hazırlanır.
  4. Uygulama: Hazırlanan plan doğrultusunda terapi süreci başlatılır.
  5. Sonuç ve Takip: Terapi sürecinin sonunda elde edilen gelişmeler değerlendirilir ve gerektiğinde takip oturumları düzenlenir.

Biz Kimiz?

Alanında uzman psikologlar ve terapistlerden oluşan ekibimiz, siz değerli danışanlarımızın ilişkisini en iyi hale getirebilmek için bilimsel ve empatik bir yaklaşım sunmaktadır.

İlişkinizde yaşadığınız zorluklarla yalnız başa çıkmak zorunda değilsiniz. Çift Terapisi ile sizin için en uygun çözümleri keşfetmek, ilişkinizdeki sorunları aşmak ve ilişkinizi daha sağlıklı bir seviyeye taşımak için bizimle iletişime geçin. İlişkinizi yeniden keşfetmenin ve güçlendirmenin tam zamanı!

Hemen Görüş